Det är seriöst skrivet va? Så det inte är något skämt?
Jag tänker och tänker, rätt rolig träning för hjärnan. Får fortfarnde inte ihop det :D
Översättning från det okända språket till svenska:
Tio är en av 2 killar på den här sidan som har blivit blockad, en av de var min bästa vän. På varenda sida blev han blockad för ingenting. Ingen tycker om honom, jo jag gör det, men han hatar sitt, så vad ska han göra?
Föra meningen blir ändå inte bra, kan någon prova att översätta den bättre?
Usch vad dåligt skrivet, det är värre än när min efterblivna farbor som har dyslexi skickar julkort, som jag blir tvungen att sätta upp på kylen.
Till Patrik29: Din kompis ska inte vara med på sidor om han blir blockad, spela onlinespel eller skit i datorn och börja med en sport. För dig Patrik29 är det nog dags att börja skolan. Sen när du är 15-16 år och har gått ur högstadiet, tycker jag att du ska komma tillbaka till jesper.nu och skriva om ditt inlägg, jag lovar att det kommer se bättre ut. Då kan även vi andra svara på ditt inlägg efter 4 år.
Ändrat: 2008-02-15 14:47:36