Jag får inte Top sites att fungera. eller jag har det inte ens på safari :P hur fixar man det?
Laddar forumet…
7 inlägg · 3 194 visningar i originalets statistik
Logga in för att svara i tråden.
jag började använda Safari efter att IE 9 blev ett fiasko och man inte kunde hitta version 8. Och jag testade Mozilla Firefox och chrome före. Safari var bäst tyckte jag Vad menar du med "Jag har inte ens på Safari"?IE 9 är ju inte ett fiasko, det är i klass med chrome! Men om du har testat "alla" (de största) så kör det du gillar. Förövrigt är ditt citat felaktigt, "jag har det inte ens på safari" är det korrekta. Citat skall alltid var ordagrant inkl stavfel och dylik.
Okej *host* Besserwisser *host*jag började använda Safari efter att IE 9 blev ett fiasko och man inte kunde hitta version 8. Och jag testade Mozilla Firefox och chrome före. Safari var bäst tyckte jag Vad menar du med "Jag har inte ens på Safari"?IE 9 är ju inte ett fiasko, det är i klass med chrome! Men om du har testat "alla" (de största) så kör det du gillar. Förövrigt är ditt citat felaktigt, "jag har det inte ens på safari" är det korrekta. Citat skall alltid var ordagrant inkl stavfel och dylik.
Ja, men rätt skall vara rätt!Okej *host* Besserwisser *host*jag började använda Safari efter att IE 9 blev ett fiasko och man inte kunde hitta version 8. Och jag testade Mozilla Firefox och chrome före. Safari var bäst tyckte jag Vad menar du med "Jag har inte ens på Safari"?IE 9 är ju inte ett fiasko, det är i klass med chrome! Men om du har testat "alla" (de största) så kör det du gillar. Förövrigt är ditt citat felaktigt, "jag har det inte ens på safari" är det korrekta. Citat skall alltid var ordagrant inkl stavfel och dylik.