tjena.. det är så att jag vet att min flickvän ljuger för mig men jag måste bevisa det innan jag gör slut. :( men vet någon om det finns något dator program som man kan knäcka lösenord med? så jag kommer in på hennes mail.. för det är där jag vet att hon skicka mail till sin gamla kille?..
tacksam för seriösa svar!!
du fattar väl att det finns risk att du inte hittar någt. o jör du inte det o din flickvän får reda på att du vart i hennes mail kommer hon dumpa dejj vettu.
Aa men jag vet att hon har saker där.. och om hon dumpar mig är det bättre! men jag kan ej dumpa utan bevis:(
Men hallåå?!
du kan ju inte gå in på hennes mail utan att hon vet det:S Hon har ju eget privatliv! Om du nu inte litar på henne, så dumpa henne... Om hon skickar mail till sin kille, so? Är det bara den anledningen du behöver för att göra slut med henne? Som jappsen sa, hon kommer dumpa dej endå om hon märker att du varit inne på hennes mail. Tänk om hon knäckte ditt lösenord och läste dina mail, skulle det vara kul??