fin, men som ja sagt i någon annan tråd så är de inte utsidan som räknas!! hår färgen kvittar, snäll,trevlig,se bra ut och ett extra kast om hon ha extra fina bröst hehe.. sen kan man ju säga så att henna ja ha är riktigt fin, hon måste fått de av sin mamma hehe:)
Ändrat: 2007-09-09 18:09:53
gärna ljushårig elr mörkhårig : ) är fint med normal kropp inte för jävla smal men inte överviktig heller! inte för lång men inte kort :P typ 1.60 till 1,80 :D brösten ska inte vara altför jävla stora utan just normala :) /tkr det ser cäpe ut med silikonbröst\\ gärna utan en massa smink o annat klabb i ansiktet :P håret ska la vara ner till axlarna ungefär ^^
Men allra viktigast! att hon ska vara sig själv : )
pussgurkan93skrev: Ja hur ska en tjej se ut ... Inte för att jag är lebb menendå !! ENDAST KILLAR=P \"hur ska en tjej se ut..\" ??! Finns väl ändå ingen regel på hur tjejer SKA se ut.