Originalitet börjar vara en mer och mer sällsynt sak i vårt samhälle enligt mig. Såg en dokumentär igår som handlade om den klassiska frågan "does size matter?" döm om förvåning om det inte genom hela filmen bara fanns de 3 klassiska svarsalternativen:
1. Ja fasen, jag vill ha en stor j***l! (40+ gamla divor)
2. Nej, inte om man älskar personen
3. Nej, BARA HAN KAN ANVÄNDA DEN.
Ju mer jag tänker på det desto mer irriterad blir jag av någon orsak, vafasen menar folk med att "använda den"? att man ska köra in den och samtidigt dra en helikopter? att man på samma gång smeker/kysser?(det handlar inte ens om att använda den)
Menar mänskor som använder 3:an också att pojkar med större automatiskt "kan använda den" eller att eftersom den är så stor behöver man inte "kunna använda den"?
Så till frågan, jag vet att flera mänskor här på Jesper.nu svarat som 3:an på diverse trådar, skulle vara jäkligt skoj o få veta vad det egentligen är ni menar, om ni bara är fantasilösa eller om ni bara säger det för att inte framstå som utséendefixerade eller vill bidra till det vissa kvinnor påstår att "size doesn't matter".
Laddar forumet…
