![mellow [mellow]](/legacy/smileys/mellow.gif)
Det känns som om det e typ bara jag här på jesper som har könsproblem, typ penila papler - 3 av 10 har det, kodylom - 1 av 10 har det, så om ni har något liknande så berätta gärna det.![mellow [mellow]](/legacy/smileys/mellow.gif)
![mellow [mellow]](/legacy/smileys/mellow.gif)
15 inlägg · 1 263 visningar i originalets statistik
![mellow [mellow]](/legacy/smileys/mellow.gif)
Du har en könsproblem! :D "Det har min brorsa med :( har har bara 2 cm kuk"påstod du att jag och min brorsa bara har 2 cm kuk?? du ska nog inte säga något din lilla p12
![mad [mad]](/legacy/smileys/mad.gif)
Är du trög eller? x)Du har en könsproblem! :D "Det har min brorsa med :( har har bara 2 cm kuk"påstod du att jag och min brorsa bara har 2 cm kuk?? du ska nog inte säga något din lilla p12
Logga in för att svara i tråden.
![mad [mad]](/legacy/smileys/mad.gif)
Könsproblem? Spännande namn iaf, de flesta killarna har sådana "problem", iaf alla jag sett i duschen har haft det där problemet, jag med faktiskt. Även om jag knappast anser det vara ett problem, speciellt då det syns så väldigt lite ^^ @ LitenFlicka Bara 15 och redan haft klamydia? Inte konstigt att sexsjukdomarna sprids fort bland unga, dock var det bra/ansvarsfullt att du behandlade det :) Skulle folk göra det, sluta vara så rädda för att testa sig, och kräva att en ny partner testar sig innan man har sex utan kondom, skulle vi kunna utrota de flesta sexsjukdomarna här i landet (kräver jag alltid med nya partners, har alltid gjort och aldrig fått någon sjukdom, dock betydligt friskare tjejer att ha sex med som följd. :) Tycker personligen det är riktigt illa att sexsjukdomarna får härja som de gör, då du gratis och smärtfritt kan kurera de klart flesta, och slipper riskera sterilitet och annan skit. Det tar bara någon minut att testa (gör inte ont) och du kan bespara dig flera års framtida lidande.Vilka "problem"? :)
Vilka "problem"? :)"som har könsproblem, typ penila papler - 3 " DVS vita prickar runt kanten på ollonet, de som sitter kvar även om man duschar :P
ah fast då lag ja me en kille som e 20 och e sexmissbrukare... ska aldrig göra om ingen .. O_OKönsproblem? Spännande namn iaf, de flesta killarna har sådana "problem", iaf alla jag sett i duschen har haft det där problemet, jag med faktiskt. Även om jag knappast anser det vara ett problem, speciellt då det syns så väldigt lite ^^ @ LitenFlicka Bara 15 och redan haft klamydia? Inte konstigt att sexsjukdomarna sprids fort bland unga, dock var det bra/ansvarsfullt att du behandlade det :) Skulle folk göra det, sluta vara så rädda för att testa sig, och kräva att en ny partner testar sig innan man har sex utan kondom, skulle vi kunna utrota de flesta sexsjukdomarna här i landet (kräver jag alltid med nya partners, har alltid gjort och aldrig fått någon sjukdom, dock betydligt friskare tjejer att ha sex med som följd. :) Tycker personligen det är riktigt illa att sexsjukdomarna får härja som de gör, då du gratis och smärtfritt kan kurera de klart flesta, och slipper riskera sterilitet och annan skit. Det tar bara någon minut att testa (gör inte ont) och du kan bespara dig flera års framtida lidande.Vilka "problem"? :)
Ahokej, tack, är inte så väldigt insatt då ja inte haft problemet :pVilka "problem"? :)"som har könsproblem, typ penila papler - 3 " DVS vita prickar runt kanten på ollonet, de som sitter kvar även om man duschar :P
(Y) :3ah fast då lag ja me en kille som e 20 och e sexmissbrukare... ska aldrig göra om ingen .. O_OKönsproblem? Spännande namn iaf, de flesta killarna har sådana "problem", iaf alla jag sett i duschen har haft det där problemet, jag med faktiskt. Även om jag knappast anser det vara ett problem, speciellt då det syns så väldigt lite ^^ @ LitenFlicka Bara 15 och redan haft klamydia? Inte konstigt att sexsjukdomarna sprids fort bland unga, dock var det bra/ansvarsfullt att du behandlade det :) Skulle folk göra det, sluta vara så rädda för att testa sig, och kräva att en ny partner testar sig innan man har sex utan kondom, skulle vi kunna utrota de flesta sexsjukdomarna här i landet (kräver jag alltid med nya partners, har alltid gjort och aldrig fått någon sjukdom, dock betydligt friskare tjejer att ha sex med som följd. :) Tycker personligen det är riktigt illa att sexsjukdomarna får härja som de gör, då du gratis och smärtfritt kan kurera de klart flesta, och slipper riskera sterilitet och annan skit. Det tar bara någon minut att testa (gör inte ont) och du kan bespara dig flera års framtida lidande.Vilka "problem"? :)
Hehe...ah fast då lag ja me en kille som e 20 och e sexmissbrukare... ska aldrig göra om ingen .. O_OKönsproblem? Spännande namn iaf, de flesta killarna har sådana "problem", iaf alla jag sett i duschen har haft det där problemet, jag med faktiskt. Även om jag knappast anser det vara ett problem, speciellt då det syns så väldigt lite ^^ @ LitenFlicka Bara 15 och redan haft klamydia? Inte konstigt att sexsjukdomarna sprids fort bland unga, dock var det bra/ansvarsfullt att du behandlade det :) Skulle folk göra det, sluta vara så rädda för att testa sig, och kräva att en ny partner testar sig innan man har sex utan kondom, skulle vi kunna utrota de flesta sexsjukdomarna här i landet (kräver jag alltid med nya partners, har alltid gjort och aldrig fått någon sjukdom, dock betydligt friskare tjejer att ha sex med som följd. :) Tycker personligen det är riktigt illa att sexsjukdomarna får härja som de gör, då du gratis och smärtfritt kan kurera de klart flesta, och slipper riskera sterilitet och annan skit. Det tar bara någon minut att testa (gör inte ont) och du kan bespara dig flera års framtida lidande.Vilka "problem"? :)
@ LitenFlicka Bara 15 och redan haft klamydia? Inte konstigt att sexsjukdomarna sprids fort bland unga, dock var det bra/ansvarsfullt att du behandlade det :) Skulle folk göra det, sluta vara så rädda för att testa sig, och kräva att en ny partner testar sig innan man har sex utan kondom, skulle vi kunna utrota de flesta sexsjukdomarna här i landet (kräver jag alltid med nya partners, har alltid gjort och aldrig fått någon sjukdom, dock betydligt friskare tjejer att ha sex med som följd. :)fördommarna haglar här!
Ditt glada medeltidsfejs haglar på ganska bra!man blir gladare med mej än vad man blir med en sån där rubiq's iaf ;)