tjenna Jag är en kille på 12 år och har svårt att skaffa tjej jag går i 6:an är 155 cm och svart hår ganska korthår eeh jagvettefanihelvetesjävlar hur man gör hjälp mig????????????????????????????????????????????????????
Laddar forumet…
26 inlägg · 3 754 visningar i originalets statistik · Gå till senaste inlägget
Logga in för att svara i tråden.
TJENA jag är 13 år, går i 8:an och brukardränkaoskyldigafårsamtkatter men kan inte dränka gäss och behöver hjälp, Hjälp mig???Istället kan du lägga snus i någon mat på gatan sånärfågelntarmaten så blirdenhögiluftensådenlandar på marken, dåkandupassa på och eldauppden.
![mellow [mellow]](/legacy/smileys/mellow.gif)
TJENA jag är 13 år, går i 8:an och brukardränkaoskyldigafårsamtkatter men kan inte dränka gäss och behöver hjälp, Hjälp mig???Asså, det är ingen lätt fråga du ställer... :( har du testat att vända dem uppochner så att de har huvudetundervattnet? Det brukar funka, men har du redan försökt så vet jag inte... testa att göra nått annat med problemen? ;)
Tror du inte det var det första jag testade? Men tack för tipset!TJENA jag är 13 år, går i 8:an och brukardränkaoskyldigafårsamtkatter men kan inte dränka gäss och behöver hjälp, Hjälp mig???Asså, det är ingen lätt fråga du ställer... :( har du testat att vända dem uppochner så att de har huvudetundervattnet? Det brukar funka, men har du redan försökt så vet jag inte... testa att göra nått annat med problemen? ;)
Senast ändrat 2010-12-14 18:49:59
Simon...Det finns ingen hemlighet till att skaffa en tjej, tror du inte att vartenda kille i världen had gjort det i så fall?? Du är ju bara 12 år ta det lungt så ska du se. Jag kände också så ett tag... P.S. Din hudfärg har inget med saken att göra -.- Edit: Prova att prata med dom, det är en bar början.hudfärg????