Jag chattade med en tjej på happypancake, vi chatta ett tag sen åkte jag hem till henne. Hon var med sin tjejkompis och jag sover över där på soffan. Vi hade haft trevligt och allt.
Sen vaknade jag fastbunden och ena tjejen sög av mig medans den andra försökte hångla med mig. Men jag försökte fly. Men det gick inte. Efteråt så gick dem och la sig och jag somna om och vi prata inte om det mer.
Är detta normalt? hänt någon annan?
Det är tyvärr ett fenomen med stort mörkertal då vi män oftast anses kunna hantera situationen.
Jag har själv råkat ut för ett snarlikt scenario.
+1 på Axiom
fick höra från en kompis som hade varit utsatt för samma, att han vaknat under en avsugning, men han hade möjlighet att ta sig därifrån. men när han kom till polisen och skulle anmäla det så blev det en pinsam situation "det borde ju killar tycka om" tystnaden. vet dock inte hur det slutade för honom, men polisen tog inte honom på allvar. vilket är felfelfel.