jag har en commander på battelfield heroes och jag hade aimbot sen blev jag blockad så jag kunde inte köra på någon server, men senare, då jag inte hade något hack så kunde jag ändå inte komma in på en server. VAD SKA JAG GÖRA!!!!!!
Laddar forumet…
51 inlägg · 4 040 visningar i originalets statistik · Gå till senaste inlägget
Senast ändrat 2011-03-12 14:52:41
Logga in för att svara i tråden.
mannen du kommer att trötta ut dig om du inte hackar assåNej, man använder bara aimbots/wallhacks och så vidare om du är så jävla dålig på ett spel eller inte vill spela det mer så man vill bli bannad. Vill du spela ett spel med fusk, var fan redo på att bli bannad snorunge.
jävla BÖG kalla inte mig snorunge plus jag hal lvlat 36 lvlar totalt med mina gubbar så jag är inte precis en noob men eftersom det går så segt att lvla så hackar jag i stället din jävla f20:aDu behöver inte kasta runt själsord bara för att du blir sur, kör med ett resonemang istället. Och som sagt, spela fan inte spel om du inte orkar nå toppen på ett legit sätt.
Battlefield heroes e ett spel för snorungar bara så du vet Black......lol bara en snorunge skulle kalla sig för Shrimp jag menar wtf shrimp vad fan är det för namn igentligen
Bara det där visar att du inte ens kan föra en konversation. Sök inte hjälp i ett forum om du inte är berädd att folk kommer flame:a dig.Battlefield heroes e ett spel för snorungar bara så du vet Black......lol bara en snorunge skulle kalla sig för Shrimp jag menar wtf shrimp vad fan är det för namn igentligen
dem behöver fan inte kalla mig för snorunge bara för att dem inte gillar det spelt eller att jag hacka betyder det inte att dem kan kalla mig för snorungejävla BÖG kalla inte mig snorunge plus jag hal lvlat 36 lvlar totalt med mina gubbar så jag är inte precis en noob men eftersom det går så segt att lvla så hackar jag i stället din jävla f20:aDu behöver inte kasta runt själsord bara för att du blir sur, kör med ett resonemang istället. Och som sagt, spela fan inte spel om du inte orkar nå toppen på ett legit sätt.
jag har en commander på battelfield heroes och jag hade aimbot sen blev jag blockad så jag kunde inte köra på någon server, men senare, då jag inte hade något hack så kunde jag ändå inte komma in på en server. VAD SKA JAG GÖRA!!!!!!L2P, NOOB. Du lär inte få hjälp av någon, Lär dig spela utan fusk istället. LULZ!
Sluta hacka bara lär dig spela riktigt jävla noob.en noob är du själv
Lägg av din jävla mes, för helvette. Du kommer till ett forum och förväntar dig att alla ska vara snälla mot dig? Hahaha, vilken jävla drömvärld lever du i... Detta är riktiga livet. Säger du något på ett forum får du fan ta och vara beredd på vad andra kommer att säga till dig, Väx upp din lilla skit. //ZulatomtenSluta hacka bara lär dig spela riktigt jävla noob.en noob är du själv
fan är det med dig tror du värkligen att jag trode att jag bara skulle få posetiva svar din jävla f20, du tror du är så cool bara för att du lever riktiga livetLägg av din jävla mes, för helvette. Du kommer till ett forum och förväntar dig att alla ska vara snälla mot dig? Hahaha, vilken jävla drömvärld lever du i... Detta är riktiga livet. Säger du något på ett forum får du fan ta och vara beredd på vad andra kommer att säga till dig, Väx upp din lilla skit. //ZulatomtenSluta hacka bara lär dig spela riktigt jävla noob.en noob är du själv
Lär dig att stava, Sluta fuska.fan är det med dig tror du värkligen att jag trode att jag bara skulle få posetiva svar din jävla f20, du tror du är så cool bara för att du lever riktiga livetLägg av din jävla mes, för helvette. Du kommer till ett forum och förväntar dig att alla ska vara snälla mot dig? Hahaha, vilken jävla drömvärld lever du i... Detta är riktiga livet. Säger du något på ett forum får du fan ta och vara beredd på vad andra kommer att säga till dig, Väx upp din lilla skit. //ZulatomtenSluta hacka bara lär dig spela riktigt jävla noob.en noob är du själv