Man Får 1000000 Dollar När Man Klarar Spelet
Laddar spelarkivet…
Ditt uppdrag är att förgöra alla de zombies som har invarderat staden och andra elaka fiender. Utforska staden och köp vapen för pengarna du inkasserar när du har ihjäl zombiesarna. Det finns 21 vapen och många uppgraderingar. Läs kontrollerna i spelet, det finns lite olika att välja mellan under options.
Spela gratis i webbläsaren · 32 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
134 607 klick · 4,5 / 5 (89% positiva · 165 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.
Man Får 1000000 Dollar När Man Klarar Spelet
Äger fett
har alla uppgraderingar men spränger man med rocket launchern eller???
Det va segt i början men det blev mkt roligare så fort man fårr lite bättre vapen :D
Hur kommer man till airporten??
fy fan!!! AS KUL!! klara det på 5min med paus Ändrat: 2007-11-01 18:10:02
Alltså, man tar en väg underifrån, kör/gå höger när man kommer ut från det andra garaget. Sen kommer man till avspärningar, spräng dom. Åk på vägen, tills det kommer en väg som går rakt uppåt, och sväng in på den. Sedan får du klura vägen själv, för jag kommer inte ihåg den i huvudet, men följ pilen så löser det sig. Till slut kommer man fram till massa skog på vänster sida, som spärrar ett hål genom en mur. Gå av bilen, och gå igenom vegetationen. Så trallar man lite, tills man hittar en helikopter. Och så klarar man det. Vet inte om det här hjälpte så mycket, men man kan ju alltid hoppas. =) Ändrat: 2007-10-29 00:02:17
jävla flygplats! GAAH!!
Hur kommer man till flygplatsen?
Jag har inte kommit långt alls.. Men spelet äger!
Hur kommer man in på flygplatsen? :o
MEN HUR FAN KOMMER MAN TILL FLYGPLATSEN DÅ?
Hehe, fint spel... dock svårt till flygplatsen... :S
Wey! Spelet äger FETT!
Klarat
Det var skitkul =D klarat ut hela på 3h
fan vad kul!
Hur Kommer man till flygplatsen????
horde*
Fail spel asså :D Tråkigt som fan
eller mr.miss ermelard och garmael följ instruktionerna när ni går in i garaget bra tips
hm mr. garmael och ermelard testar och köp alla vapen och sen updatera dom testar det
jag diggar detta spel
LOL, de har ju tagit alla zombiespel från Resident Evil.
Fan vad retarderade ni är då! jag klarade alltihop på en kvart och jag är inte ens bra på såna här spel.
det börjar bli jobbigt jag körde fasst md bilen i ett hus och desutom fattar jag inte hur man kommer in till air port jag har stått med 2 uppgraderade raketgivär och tok skjutitpå den där oförstörbara tagg tråden
HAHA! på suvival fick jag score: 9999999999 (vet inte hur många 9:or det var. Det var så många att det blev buggat i alla fallHAHA!!!! tHa ZoMbiE_MaSTa IS hERe
testa det här spelet skaffa http://www.musicmanager.se/?r=47398
håller med dom ska ha knivar
fan va värdelöst jag körde första stället och kom till doktorn och sen skulle jag köra bil och då kom zombisar med pistoler!! fan va dåligt zombisar ska ju int ha pistoler!!!