http://www.jesper.nu/videos/wtf/1100-riktigt_roligt_skratt/ DÖÖ ROLIGT SKRATT
Laddar videoarkivet…
97 543 klick · 4,8 / 5 (96% positiva · 1 033 röster)
Du kan rösta utan att logga in. Gäströster sparas per webbläsare. Klicka igen för att ta bort din röst, eller byt betyg.
En rolig buktalande ståuppkomiker som talar med den döda terroristen Achmed. Komikern heter Jeff Dunham och i detta klipp driver han om terrorister.
Logga in för att skriva en kommentar.
http://www.jesper.nu/videos/wtf/1100-riktigt_roligt_skratt/ DÖÖ ROLIGT SKRATT
fuck funny
How do you spell your name? let me see A.....C....ACHTka Klockren :)
okej var den
silence i kill you
skit kul
Han är helt okej förutom just det han är känd för nämligen "achmed the dead terrorist" som suger balle.
helloooooooooooo, i'm Lindsy Lohaaan ^^
Hahahahaha så jävla bra!!! :D
Tråkig
Jag bara älsar den där buktalaren och hans dockor! Så jävla grymm!
Snälla. Säkert en av USA's bästa komiker. Och att han gör det så jävla bra är det som är så jävla kul. Att han kan prata så när han buktalar är ju sjukt. 'Tyst jag dödar dig' var väl inte världens roligaste men kolla på allt annat?
det äger
jag tyckte den bara va rolig 2 första gångerna :D men jag diggar penut :D
Suger så jävla mycket!! Vad fan är det så roligt med Hållar me, Den är extremt överskattad.
Suger så jävla mycket!! Vad fan är det så roligt med "Tyst! Jag dödar dig!" Han är bra bugtalare men han suger som komiker!
silence aye kill you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-knack knack -hows there -me i kill you
abdula
lol han e såå rolig salam moalekom
jag älskar när han säger silense i kill you!
så jävla sjukt bara!! lol!
silense i kill you jag älskar alla dead terrforist
sådär
så sjukt bra
ps. linken jag la in är ett sätt att vinna en grattis razer naga mus den är skit fin klicka in och titta ;D
http://www.razerzone.com/getimba-share-n-win/ucwqgcb #43 den är skit kul om man bara fattar engelska!?!
världens bästa
lol
Peanut äger achmed!! kolla bara! http://www.youtube.com/watch?v=IZjMgbRUsZM&playnext_from=TL&videos=Yhu0rf2RfcE