Laddar videoarkivet…
Videon använder en äldre eller okänd inbäddning som behöver migreras separat. Leverantören kan också ha försvunnit.
14 759 klick · 5,0 / 5 (100% positiva · 4 röster)
Du kan rösta utan att logga in. Gäströster sparas per webbläsare. Klicka igen för att ta bort din röst, eller byt betyg.
Här får vi åka med den bästa av de bästa inom F1-sporten, Michael Schumacher. Riktigt intressant att se hur fort det verkligen går och hur svårt det verkar, se själva.
Logga in för att skriva en kommentar.
"Växellådan har sju sekventiella växlar framåt och är semi-automatisk, d.v.s. kontrolleras av föraren från ratten med två knappar, en för uppväxling och en för nedväxling." Mhm. :)
frizenskrev: Hur många växlar har dom igentligen på sådana här bilar? xD inte en aningen men de ska du höra på motorhjudet..
Hur många växlar har dom igentligen på sådana här bilar? xD
varning!! läs inte detta år 1845 dog en flicka som hette yaruru som blev kniv skuren. nu när du har läst det kommer hon komma hem till dig och döda dig om du inte sprider den här länken till 3 andra vidios lycka till hälsningar julius!
Vilket spel är filmen ifrån? Sjukt snyggt i alla fall!