Laddar videoarkivet…
Videon använder en äldre eller okänd inbäddning som behöver migreras separat. Leverantören kan också ha försvunnit.
37 978 klick · 0,8 / 5 (17% positiva · 12 röster)
Du kan rösta utan att logga in. Gäströster sparas per webbläsare. Klicka igen för att ta bort din röst, eller byt betyg.
Ett riktigt snyggt bilstunt där en kille åker bil i en ramp och hoppar ut ifrån bilen i luften och landar i bilen igen. Helt galet säger, vem skulle våga göra ett sådant stunt egentligen?
Logga in för att skriva en kommentar.
okej okej....... det går bara inte
Shit va grym film. Men att han vågar öppna dörren och sen bara hänga ut?
fyfan va dåligt... haha skrattretande :D
det är ju nästan sämre animerat än toy story fan teoretiskt omöjligt att bilen skulle klara de
Hur fan kan man tro att det ens går å hoppa ramp med bil?:phahahaha Hur har ni tänkt att han får kraften att komma runt i luften som? Går ju fan knappt å hoppa halfpipe med cross. hahahahahahahaXD herregud:P
fejk när han hoppar in i bilen igen. men kan det va på riktigt tro ??
Om det här inte är animerad det så är hitta nemo inte det heller. Det e ju skit tydlig!
bra... men jävlar vilket snygt fej såg ju ut som om han verkligen jorde det där
coolt
"Dreamon": vadå spel?! Bara för att sidan heter typ www.qrasquicargames.com betyder det inte att filmen är ett SPEL! omg...
åhhh va dåligt... så jävla fejt
En snygg fejkning
Jag tittade inte noga, men det är säkert fejk. Jag tror inte att någon vågar göra det där, hur modig - och självmordbenägen - man än är.
grymmt men fejk ! :P men helt klart fränt ;D
det är inte fejk det är ett spel om ni kollar vad hemsidan heter så förstår ni
vad gör de ifall de är fejk eller inte man kan vell tycka de är coolt endå
Joo, aningens fejk..
"öööh, är det fejk?????" Lol, wtf.. Saknas det en verklighetsuppfattning hos somliga? Man ser tyvärr att det är datoranimerat. Och jag tvivlar på att någon bil har en såpass stark motorkraft och snabb acceleration i förhållande till massan för att kunna göra det där. Fysiken i den där filmen ser också overklig ut.
Ah, den va fejk, kolla när bilen åker ner, då ökar den farten väldigt mkt och svänger in perfekt och landar.
och det är omöjligt att hoppa så med en bil i en vanlig half-pipe. Hur tror ni han ska kunna få upp farten och sen landa så bra att han kan fortsätta köra... pff
Ja det är fejk. om ni tittar noga när han hoppar in i bilen igen så märkar man det. snyggt gjort dock
är det fejk?????????
grymt men fejk
Grymt ju!!
Väldigt grymt faktiskt!