Laddar videoarkivet…
Videon finns på en extern webbplats. Öppna videon
17 784 klick · 3,8 / 5 (75% positiva · 4 röster)
Du kan rösta utan att logga in. Gäströster sparas per webbläsare. Klicka igen för att ta bort din röst, eller byt betyg.
Två killar har spelat in en egen musikvideo till Darins "Why does it rain?". Riktigt rolig faktiskt.
Logga in för att skriva en kommentar.
haha den var bra men Darins kommer faktiskt på första plats
Hahah.. yooo alla fans... jag är den snubben som sjunger andra förövrigt :).. haha.. kul att alla diggar... Kärlek
grym
Alltså den var det sämsta jag sett.. ska lägga upp "trusl goes mandy" här. 200 gånger roligare och dessa idioterna försöker härma honom, det är pinsamt.. vänta på "truls goes mandy"
Ohh, ser man på. Kändisen själv är medlem på Jesper.nu!!
Tjabba Alla fans! hehe.. nicke här.. eller här mer känd som killer i darin videon.. ja är han som sjunger först förövrigt.. skriv gärna till mej om ni har någon fråga!! peace, love and understanding
jag känner den korta av dom min kompis brosa men den är rolig såg den inan er för jag fick den sammma dag dom gjorde den
Haha . Jag diggar slutet ;)
haha jag tyckte fan det va skitlamt..
Haha. Riktigt roliga faktisk :) Eller så är jag bara vääldigt slö och lättroad.