Det är på grund av människor som henne att jag värdesätter talspråket; ge igen med samma mynt. Teoretiskt: Släpp ner henne i en soptunna hon inte kan öppna i en timma eller så. Tillräckligt för att hon ska inse att det inte alls var "kul" för katten att vara där i 15 timmar.
Laddar videoarkivet…

ahahah jävla noob
vilket j...la dum huve man kan f.. inte göra så
Hon ska ha döds straff hon blir nog rejält mobbad nu har nog inga kompisar och får hotbrev rättt åt henne jävla HÄXA
Parodi på klippet: http://jesper.nu/video/36442
j*vla idiot !
@RATTT Mary Bale is worse than hitler :)
stördo asså
jävla idiot tant det skulle var bättre om hon skulle vara i soptunna hoppas tant jävel får ett hårt straff
Kärring!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
känner mig lite nyfiken hur folk visste att katten blev släng i soptunnan, hur de plötsligt tittade på videon o hittade katten???
det finns en grupp på facebock som heter "hennes namn" are wors then hitler
Parukourkungen:: Han blev inteihältryckt hussen hittade honom 15 timmar senare. Dom hade Övervaknings kameror så han la in det på youtube. Och så är hon kanske den mest hatade kvinnan i storbritanien just nu :)