
Ryssland, St Petersburg. Bilen gick på Pioneer Street i riktning mot Mindre avenyn. Längs vägen, fångade hon två bilar - BMW X3 och Chevrolet Orlando. Sedan flög han in i kanten av byggnaden, och lyser upp. Vägskylt, som hon bar, välvd på 90 grader.
Motor · 0:33
2 408 klick · 1 gillar · 0 kommentarer

Oroa dig inte, allt är bra med hästen
Motor · 0:11
2 242 klick · 1 gillar · 0 kommentarer

På exemplet med video, kan du se på situationen, frågan: Vad skulle du göra om den sista, avslutande passet, om du har ett nödstopp i framför maskinen: och-rulla upp på höger axel; B-ta nödbromsen okomplicerad; in-taga in i mötande körfält (som vår hjälte).
Motor · 0:30
2 153 klick · 0 gillar · 0 kommentarer

Part i olyckan var föraren av Audi. Att döma av personal, var båda förarna ett hinder för lagstiftning, beslöt de båda att köra runt parkerade bilar. Enligt vittnen i en bilolycka på utländsk bil skadades svårt framhjulet. Lämna egen kraft Audi föraren kunde inte.